на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA

код на производ: GX1840
Šifra proizvođača: LJA90
7.988 MKD
7.988 MKD
5.592 MKD
Заштеда: 2.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega се женски lifestyle патики, идна класика инспирирана од легендарниот оригинал. Овие женски луксузни патики во шик ретро тонови на еластичен кожен горен дел носат свежа елеганција. Лесно се комбинираат со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-елегантен стил нема да дојде во прашање. Луксузната мемори пена под нозете дава чувство на кадифе и одење по облаци. Извезените три пруги ја додаваат естетиката. Тие се делумно направени од рециклирана содржина генерирана од производниот отпад. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Каде и да одите во овие адидас патики, ќе се чувствувате и ќе изгледате добро.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Делумно рециклиран материјал
 • Класично врвкање
 • Мемориска пена
 • Извезени три линии
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK9654
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-