на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas Дуксер Ksenia Schnader
adidas

adidas Дуксер Ksenia Schnader

Код на производ: IU2464
Šifra proizvođača: KNY70
7.988 MKD
7.988 MKD
6.790 MKD
Заштеда: 1.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската тексас јакна adidas x Ksenia Schnader е соработка помеѓу брендот adidas и украинската модна куќа. За врвен урбан стил инспириран од спортот, набавете го овој модел. Соработката на два модни бренда создаде парче кое е израз на уникатен креативен дизајн. Верна на своите корени и ѕвезда водилка, Ksenia Schnader е вистински уметник кога станува збор за техниката на крпеница. Регуларниот крој нуди слобода на движење и лесно се поставува. Памукот во овој производ е добиен од синџирот Better Cotton, кој поддржува одржливо земјоделство, се со цел зачувување на животната средина. Уживајте во удобноста на моделот adidas Ksenia Schnader кој ја комбинира традицијата со урбаната естетика. Спецификација:

 • Женска lifestyle тексас јакна
 • Класичен крој
 • Better Cotton линија
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ1982
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6766
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.390 MKD
  Заштеда 20%
  10.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6953
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.863 MKD
  Заштеда 45%
  3.388 MKD
  Големина
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06582
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.063 MKD
  Заштеда 45%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG0286
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5-

  слични производи