на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1

Патики NMD_R1

код на производ: GZ7925
Šifra proizvođača: LTN67

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Истакнете се во adidas NMD_R1 машките патики каде ѝ да одите. Инспирирани од познатите патики за трчање од 80-тите, тие ви овозможуваат идеално вклопување, бидејќи имаат еластичен и потпорен плетен врв. Засилениот среден ѓон обезбедува враќање на енергијата во текот на денот, додека нагласените делови од страна се издвојуваат како препознатлив знак на култниот NMD стил. А ако тоа не е доволно за да привлече внимание, шик боите сигурно ќе го направат тоа.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Еластичен, плетен горен дел
 • Потполно вклопување
 • Boost среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F607-1W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.590 MKD
  Заштеда 45%
  2.890 MKD
  големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT33555-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер JCSA222023-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.023 MKD
  Заштеда 35%
  6.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5