на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица

по страна

Маица

Pročitajte

Маиците се апсолутен моден фаворит, без оглед на сезоната! Тие се идеални за слоевита облека во текот на зимата, но и за топло лето и променливи пролетни и есенски денови. Тие можат да се носат во неколку различни варијанти на секаков стил, без оглед дали сте поддржувач на спортски, урбан или нешто поелегантен стил. За да бидете совршено стилизирани од глава до пети, а во исто време да изгледате урбано, кул и автентично, не заборавајте да ги погледнете маиците кои се дел од понудата на Buzz, но и патиките и хеланките. Овие парчиња облека можат да ги поместат границите на вашиот стил. Во моменти кога ви недостасува инспирација, а вие излегувате и забележувате дека со денови избирате исти или слични парчиња, донесете додатоци кои ќе го „освежат“ вашиот секојдневен стил. Меѓу деталите што можат да ја трансформираат која било од вашите комбинации на облека, се издвојуваат Snapback качкетите, интересните и пред сè впечатливи чорапи, а оваа група секако спаѓаат и ранците - парче што ја обележа модата на деведесеттите години.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
za-zeni
unisex
za-vozrasni
49 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица VN000ACFZBF
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23302-117
Prosecna ocena:
glas
1
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица WT33557-OUK
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV8245-611
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица WT33557-GIE
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-337
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB8282-010
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB8282-386
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
големина
M
S
XS
Pročitajte

Маиците се апсолутен моден фаворит, без оглед на сезоната! Тие се идеални за слоевита облека во текот на зимата, но и за топло лето и променливи пролетни и есенски денови. Тие можат да се носат во неколку различни варијанти на секаков стил, без оглед дали сте поддржувач на спортски, урбан или нешто поелегантен стил. За да бидете совршено стилизирани од глава до пети, а во исто време да изгледате урбано, кул и автентично, не заборавајте да ги погледнете маиците кои се дел од понудата на Buzz, но и патиките и хеланките. Овие парчиња облека можат да ги поместат границите на вашиот стил. Во моменти кога ви недостасува инспирација, а вие излегувате и забележувате дека со денови избирате исти или слични парчиња, донесете додатоци кои ќе го „освежат“ вашиот секојдневен стил. Меѓу деталите што можат да ја трансформираат која било од вашите комбинации на облека, се издвојуваат Snapback качкетите, интересните и пред сè впечатливи чорапи, а оваа група секако спаѓаат и ранците - парче што ја обележа модата на деведесеттите години.