на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR
Nike

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SLIM CRP LBR

Код на производ: FB2873-402
2.090 MKD
2.090 MKD
2.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB2348-003
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ9946-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
7
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX8951-001
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD9625-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи