на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas

adidas Маица TRFL TEE BOXY

Код на производ: IN0720
Šifra proizvođača: JSW59
1.888 MKD
1.888 MKD
1.699 MKD
Заштеда: 189 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1X
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF9122
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ6379
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE9867
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4-
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S82052
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.386 MKD
Заштеда 70%
11.288 MKD
Големина
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY6813
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ9019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
Големина
4
4-
5
5-

слични производи