на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike

Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY

Код на производ: FQ8870-690
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH7004-600
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN4216-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-101
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.672 MKD
Заштеда 20%
7.090 MKD
Големина
6
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH8015-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.768 MKD
Заштеда 35%
13.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9752-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.413 MKD
Заштеда 30%
10.590 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DJ0292-111
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
6
7
7.5
8.5

слични производи