на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE
Nike

Nike Маица W J SS COLLAGE GF TEE

Код на производ: FN5365-010
3.090 MKD
3.090 MKD
2.781 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM3346-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
6.5
7.5

слични производи