на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face

The North Face Маица Easy

Код на производ: NF0A87N6FN41
2.190 MKD
2.190 MKD
1.971 MKD
Заштеда: 219 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изработена од удобна памучна ткаенина, The North Face Easy женската outdoor маичка е идеален избор за речиси секоја активност. Едноставниот дизајн и познатата удобност ја прават оваа маица лесна за комбинирање и носење во секоја прилика. Регуларниот крој овозможува слобода на движење, додека еластичниот ластик на јаката спречува истегнување. За активности на отворено, спортски активности или слободно време, оваа маица е секогаш одличен избор. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • TNF лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FB2873-402
  1.881 MKD
  Заштеда 10%
  2.090 MKD
  Големина
  M
  XS