на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE

NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY

код на производ: FB8338-110
8.090 MKD
8.090 MKD
8.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 307960-108
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.903 MKD
Заштеда 30%
11.290 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4708-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.265 MKD
Заштеда 45%
11.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX8952-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.055 MKD
Заштеда 45%
9.190 MKD
големина
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DM9922-003
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC3590-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.232 MKD
Заштеда 20%
10.290 MKD
големина
7

слични производи