на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike Патики Jordan Series
Nike

Nike Патики Jordan Series

Код на производ: DN1857-800
6.390 MKD
6.390 MKD
4.793 MKD
Заштеда: 1.597 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Уживајте во класичен комфор во модерниот дизајн на женските патики од серијата Nike Jordan. Дизајнот е инспириран од врската на најдобриот кошаркар на сите времиња со неговиот брат Лери. Серијата Jordan е за нераскинливата врска од најраното детство на вашите браќа и сестри. Скриениот потсетник на SWING FOR THE FENCE е цитатот на Лери за неговиот славен брат. Гумениот надворешен ѓон не само што нуди импресивни својства на влечење, туку ја раскажува и приказната за тоа како MJ стана легендарниот 23. Комбинацијата на антилопа и мазна кожа со ниска силуета одговара на вашиот спортско-елегантен стил. Раширените, триаголни исечоци обезбедуваат флексибилност за да се сместат пошироките стапала.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Jordan
 • Комбинација од антилопа и мазна кожа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN5434-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-633
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-675
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5