на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike

Nike Дуксер Tech Fleece

Код на производ: FB8338-010
Prosečna ocena:
8.090 MKD
6.472 MKD
6.472 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
 • XL XL
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е женски дуксер со полн патент кој ќе стане ваша основна гардероба во постудените денови. Инспирирана од палетата на бои и текстури кои се наоѓаат во природните минерали, скроените линии и полираните детали ја истакнуваат тренерката по повод 10-годишнината од Nike Tech Fleece. Направена од најквалитетно руно кое е мазно однадвор и однатре, овој дуксер дава топлина и додава волумен. Класичните детали на Nike Windrunner стилот го враќаат изгледот на вашата омилена дуксера додека правите чекор напред. Најдете ја иднината на руното, таа започнува овде. Џебовите овозможуваат брзо складирање на клучеви, телефон и ладни раце.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Лого Heat transfer Futura
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Џебови за раце
 • Патент со целосна должина

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Merita
  Merita
  08.07.2024. 10:14
  Brzi, efikasni , korektni

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DC3584-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.152 MKD
  Заштеда 20%
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DJ0292-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  Големина
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN2253-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.323 MKD
  Заштеда 30%
  11.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DX0137-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.094 MKD
  Заштеда 40%
  13.490 MKD
  Големина
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DV7190-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.903 MKD
  Заштеда 30%
  11.290 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.095 MKD
  Заштеда 50%
  4.190 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS