на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas Дуксер SST TT LOOSE
adidas

adidas Дуксер SST TT LOOSE

Код на производ: IM9821
Šifra proizvođača: KOJ27
5.188 MKD
5.188 MKD
4.150 MKD
Заштеда: 1.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IE0876
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
5-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE0460
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX7484
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
3-
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE0429
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
5
5-
6

слични производи