на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY
Nike

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS LOGO HDY

Код на производ: FQ7042-104
4.790 MKD
4.790 MKD
3.832 MKD
Заштеда: 958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9454-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.328 MKD
Заштеда 35%
15.890 MKD
Големина
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR9503-700
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
Големина
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-003
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN3253-121
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.990 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-102
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.318 MKD
Заштеда 25%
7.090 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи