на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE

Код на производ: DQ5860-402
4.490 MKD
4.490 MKD
3.592 MKD
Заштеда: 898 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD9625-400
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB7170-111
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BQ6472-504
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.783 MKD
Заштеда 30%
9.690 MKD
Големина
6,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4764-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
5
5,5
6
6,5
7
8
8.5
9
9.5

слични производи