на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
NIKE

NIKE Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY

код на производ: FB8338-328
8.790 MKD
8.790 MKD
7.032 MKD
Заштеда: 1.758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC3590-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.232 MKD
Заштеда 20%
10.290 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DJ9975-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.123 MKD
Заштеда 30%
15.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ6754-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.118 MKD
Заштеда 25%
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ1645-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.890 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DQ1470-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ7571-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
големина
6.5
7
7.5
8

слични производи