на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM
adidas

adidas Дуксер Z.N.E. PREMIUM

код на производ: IN5089
Šifra proizvođača: IKU93
6.688 MKD
6.688 MKD
4.681 MKD
Заштеда: 2.007 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Z.N.E. PREMIUM е машки дуксер кој носи спортски комфор спакуван во модерен дизајн достоен за урбана мода. Помеѓу метежот и вревата, обврските и тренинзите, време е за одмор, а не мора да го менувате дуксерот за некоја активност. За да постигнете ментална и физичка рамнотежа, важно е и каква облека носите и како се чувствувате во неа. Овој дуксер кој се затвора со патент е дизајниран да ги задоволи сите ваши потреби за време на одмор или физичка активност и на тој начин да постигне рамнотежа на умот и телото. Премиум материјалот е доволно еластичен за да се протега во четири насоки за дополнителна удобност и доволно силен за да ја задржи формата по миењето. Технологијата Aeroready ја отстранува влагата и ви помага да останете суви, додека Z.N.E. графиката ве потсетува на она што ви е важно. Ставете ги слушалките, спојте дуксер со парчиња од брендот adidas и уживајте во зен момент. Моделот е направен од најмалку 70% рециклирани материјали како дел од патувањето на adidas за ограничување на ресурсите и ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Ребрести делови и рабови
 • Скриени џебови со патент
 • Aeroready технологија
 • Z.N.E. графика
 • Состав: 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IF7903
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.189 MKD
  Заштеда 10%
  7.988 MKD
  големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики EE6461
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  4
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ3742
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY0025
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.257 MKD
  Заштеда 35%
  8.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики EE6464
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.364 MKD
  Заштеда 15%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL