на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M J ESS FLC PO
Nike Дуксер M J ESS FLC PO
Nike Дуксер M J ESS FLC PO
Nike Дуксер M J ESS FLC PO
Nike Дуксер M J ESS FLC PO
Nike Дуксер M J ESS FLC PO
Nike

Nike Дуксер M J ESS FLC PO

Код на производ: FJ7774-687
5.190 MKD
5.190 MKD
4.152 MKD
Заштеда: 1.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH8050-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.801 MKD
Заштеда 10%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FB1396-012
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
10
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO6727-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD9082-107
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.171 MKD
Заштеда 10%
10.190 MKD
Големина
10
11.5
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:14
Дуксер FB7921-361
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF00A0TEPIB1
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер E4-605-1-237
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер E4-605-1-299
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NP0A4HX6MF41
9.032 MKD
Заштеда 20%
11.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер E4-610-1-099
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL