на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ
adidas

adidas Дуксер M Z.N.E. PR FZ

Код на производ: IN5090
Šifra proizvođača: IKU93
6.688 MKD
6.688 MKD
4.682 MKD
Заштеда: 2.006 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IF2883
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
Големина
10-
11
11-
12
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ4202
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Заштеда 20%
10.988 MKD
Големина
11
7-
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8762
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FY7757
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
8-
9
9-

слични производи