на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face Дуксер Drew Peak
The North Face

The North Face Дуксер Drew Peak

Код на производ: NF00A0TE8D61
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изработен од памучна ткаенина, со опуштен крој, The North Face Drew Peak машкиот lifestyle дуксер е удобно парче облека погодно за сите ваши активности. Удобен, топол, ќе ги задоволи сите потреби, без разлика дали сте на планина или во град. Капата обезбедува дополнителна заштита, додека еластичните ластици и рабовите го спречуваат истегнувањето и навлегувањето на студениот воздух. Едноставните дизајнерски линии и истакнатото лого го олеснуваат комбинирањето. Спецификација:

 • Regular fit
 • Прилагодлива капа
 • Еластични ластици на ракавите и рабовите
 • TNF лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики NF0A5G395PZ1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.290 MKD
  Големина
  11
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-361
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NF00A0TEPIB1
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-237
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-299
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4HX6MF41
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-610-1-099
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL