на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike Дуксер Paris Saint-Germain
Nike

Nike Дуксер Paris Saint-Germain

Код на производ: FN5326-133
5.890 MKD
5.890 MKD
4.712 MKD
Заштеда: 1.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Paris Saint-Germain е машки lifestyle дуксер со доза на луксуз, кој го обезбедува соработката помеѓу брендот Jordan и PSG. Брусената ткаенина од руно ви овозможува удобност, додека софистицираниот дизајн овозможува вашиот изглед да се издвојува од толпата. Пространата капа е поставена за удобност, а предниот џеб овозможува складирање на мали предмети. Облечете го и полетајте во градот на светлината. Спецификација:

 • Вградена прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер. Поставата на капата 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0821-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0829-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  13
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9658-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.801 MKD
  Заштеда 10%
  10.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-361
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NF00A0TEPIB1
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-237
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-299
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4HX6MF41
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-610-1-099
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL