на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar

Код на производ: IA4791
Šifra proizvođača: BVB17
4.088 MKD
2.861 MKD
2.861 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Долните машки тренерки на adidas Adicolor Classics Superstar се добро позната гардероба во историјата на adidas. Како и сите добри работи, тој еволуираше и продолжува да биде омилен на Adicolor денес. Ова долен дел од тренерката јасно покажува зошто - има препознатлива силуета, вечно иконите на аdidas линии и логото на adidas Trefoil, за совршен допир на спортска носталгија. Изгледот остана прилично цврст со текот на годините, но едно нешто што се промени е ткаенината, која сега е направена од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

  • Slim fit
  • Еластични делови на нозете
  • Странични џебови со патент
  • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

  • карактеристики вредност
    Категорија Долен дел тренерки
    Пол За мажи
    Возраст За возрасни
    Бренд adidas
    Боја Црна
    ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
    УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
    Trenutno nema komentara

    слични производи

    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    Цена 3.095 MKD
    Заштеда 50%
    6.190 MKD
    Големина
    S
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    Цена 3.294 MKD
    Заштеда 40%
    5.490 MKD
    Големина
    32-34
    34-34
    36-34
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:2
    Цена 3.294 MKD
    Заштеда 40%
    5.490 MKD
    Големина
    L
    M
    S
    XL
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:17
    Цена 5.243 MKD
    Заштеда 30%
    7.490 MKD
    Големина
    L
    M
    S
    XL