на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas Долен дел тренерки Classic
adidas

adidas Долен дел тренерки Classic

Код на производ: IS2923
Šifra proizvođača: KOP05
Prosečna ocena:
4.588 MKD
4.588 MKD
4.129 MKD
Заштеда: 459 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Classic се долен дел lifestyle машки тренерки што го одразуваат софистицираниот пристап кон луксузната спортска облека. Идеални за секојдневни активности, комбинираат удобност и стил. Ребрестите ластици и еластичниот појас одржуваат спортски изглед, додека двојно плетената ткаенина обезбедува мекост. Со присуството на суптилни детали за логото на adidas, неговиот тесен крој додава доза на спортска елеганција на секоја облека. Спецификација:

 • Машки lifestyle долен дел тренерки
 • Состав: 70% рециклиран полиестер, 30% памук
 • Еластичен појас со врвка
 • Ребрести ластици на нозете
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Bujadin
  Bujadin
  02.03.2024. 21:42
  Super

  слични производи