на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas

adidas Тренерка CREW SET

код на производ: IP2687
Šifra proizvođača: KOI31
3.088 MKD
3.088 MKD
3.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 0-3м.
  • 3-6м.
  • 6-9м.
  • 9-12м.
  • 12-18м.
  • 18-24м.
  • 2-3г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4092
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.766 MKD
Заштеда 25%
3.688 MKD
големина
4K
5-K
5K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG9923
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
големина
4K
5-K
7-K
7K
8-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9213
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.722 MKD
Заштеда 30%
3.888 MKD
големина
5-K
7-K
7K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4077
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.541 MKD
Заштеда 25%
3.388 MKD
големина
4K
5-K
6K
7-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9219
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.766 MKD
Заштеда 25%
3.688 MKD
големина
5-K
5K
7-K
8-K
9-K

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
104
62
68
74
80
92
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
104
116
122
128