на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas

adidas Тренерка CREW SET

код на производ: IP2661
Šifra proizvođača: KOI36
3.688 MKD
3.688 MKD
3.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4281
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.516 MKD
Заштеда 25%
4.688 MKD
големина
3-
4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG2561
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE3677
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.288 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9966
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.047 MKD
Заштеда 35%
4.688 MKD
големина
3-
4
4-
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9220
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.917 MKD
Заштеда 35%
4.488 MKD
големина
1
11-K
12-K
13-K
2
2-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
104
62
68
74
80
92
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
104
116
122
128