на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas Маица Summer Allover Print
adidas

adidas Маица Summer Allover Print

Код на производ: IT7306
Šifra proizvođača: KMB59
1.688 MKD
1.688 MKD
1.519 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 8-9г.
 • 9-10г.
 • 10-11г.
 • 11-12г.
 • 12-13г.
 • 13-14г.
 • 14-15г.
 • 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Summer Allover Print е лежерна маичка за тинејџери, изработена од меки материјали со цел да се обезбеди удобност во текот на денот. Лежерниот изглед на оваа маица се среќава со стилот на adidas во оваа мека маичка за тинејџери со широк крој. Лабавиот крој ги одржува нештата лежерни, додека смелиот тролист ве држи поврзани со наследството на adidas. Со модерна атмосфера и свежа енергија, тоа е суштинска гардероба која ви овозможува да направите стилска изјава без да ја жртвувате удобноста. Памукот во овој производ беше набавен преку Better Cotton. Спецификација:

 • Маица за тинејџери
 • Краток ракав
 • Широк крој
 • Ребресто деколте

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.190 MKD
  Заштеда 20%
  3.988 MKD
  Големина
  104
  110
  116
  122
  128
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FU7713
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.873 MKD
  Заштеда 40%
  4.788 MKD
  Големина
  3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики EF5399
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата. Легендарниот adidas моде...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  4
  4-
  5
  5-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FV5414-100
  1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV5346-376
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV5346-100
  1.521 MKD
  Заштеда 10%
  1.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN8589-675
  2.241 MKD
  Заштеда 10%
  2.490 MKD
  Големина
  L
  S
  XL