на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas

adidas Патики GAZELLE

код на производ: IG6199
Šifra proizvođača: NIP81
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IL2490
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HK2791
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5090
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.682 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4891
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи