на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics Trefoil

Код на производ: IA4885
Šifra proizvođača: BVB95
3.988 MKD
3.988 MKD
2.592 MKD
Заштеда: 1.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машкиот lifestyle дуксер adidas Adicolor Classics Trefoil го продолжува спортското наследство со нагласено лого Trefoil и класичен Adicolor стајлинг. Откако се појави на сцената во 70-тите, Trefoil е виден на врвни спортисти, музички легенди и револуционерни уметници ширум светот. Класичното вклопување е удобно како и секогаш, благодарение на мекиот француски фротир. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Прилагодлива капа
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 100% памук - француски фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи