на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas Дуксер Trefoil
adidas

adidas Дуксер Trefoil

Код на производ: IM9407
Šifra proizvođača: EEP92
3.988 MKD
3.988 MKD
3.190 MKD
Заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Уживајте во лежерните денови со овој adidas Trefoil машки дуксер со капа. Совршениот стил за одење секаде, овој суштински дуксер е инспириран од наследството на adidas ДНК. Изработен е од мек француски фротир за секојдневна удобност. Големото Trefoil лого на градите со стил ја покажува вашата спортска гордост, додека ребрестиот раб и ластиците ги одржуваат линиите чисти. Додадете ја вашата омилена боја - или бои - во вашата гардероба. Работиме со Better Cotton за да го подобриме производството на памук на глобално ниво. Спецификација:

 • Машки дуксер со капа
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Ребрест раб и ластици

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5500
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX2089
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.687 MKD
  Заштеда 35%
  10.288 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF1580
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.365 MKD
  Заштеда 15%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5498
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8761
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3109
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи