на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas

adidas Дуксер TREFOIL HOODY

Код на производ: IM4496
Šifra proizvođača: EEP92
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IF2883
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
Големина
10-
11
11-
12
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ4202
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Заштеда 20%
10.988 MKD
Големина
11
7-
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8762
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FY7757
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
8-
9
9-

слични производи