на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas Патики FORUM BONEGA
adidas

adidas Патики FORUM BONEGA

код на производ: HQ9840
Šifra proizvođača: LRK13
7.388 MKD
7.388 MKD
5.541 MKD
Заштеда: 1.847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum Bonega се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на adidas со платформа. Синтетичкиот горен дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Логото со темна трифолија на страна е во контраст со светлата и воздушеста шема на бои на издржливиот горен дел. Мала торбичка закачена на врвките е совршено место за складирање на сите ваши мини неопходни работи. Влошките од мемориска пена го прават секој чекор удобен, додека лесната платформа на ѓонот ви овозможува да достигнете нови височини.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Синтетички горен дел
 • Мала торбичка закачена на врвките
 • Влошки од мемори пена
 • Темно лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7434
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5913
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.794 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H15823
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.929 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи