на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas

adidas Патики FORUM LOW

код на производ: IE7175
Šifra proizvođača: LZG52
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FORUM LOW се впечатливи машки патики делумно направени од рециклирани материјали. Создадени за кошаркарскиот под, овие патики најдоа место меѓу музичари, уметници и други модни лидери. Ова впечатливо освежување го нагласува нивниот култен статус. Препознатливиот X панел и назабените ленти на adidas се издвојуваат во боите со висок контраст, за изглед кој е и класичен и свеж. Инспириран од приказните за летните кампови од 70-тите, со специјална графика на јазикот и шарите, овој пар ве поканува да го продолжите спортското наследство. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и велкро
 • Горен дел од текстил и антилопа
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер HM1871
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5740
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IL2512
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  L

  слични производи