на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER
adidas

adidas Патики ADI2000 X KSENIA SCHNAIDER

код на производ: IF7719
Šifra proizvođača: MAT54
7.988 MKD
7.988 MKD
6.390 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Adi2000 X Ksenia Schnaider се женски lifestyle патики кои ве освојуваат уште првиот пат кога ќе ги облечете. Основано во 2011 година од сопружниците Ксенија и Антон Шнајдер, KSENIASCHNAIDER е модно студио кое дава нов изглед на тексас, модниот стил и стилот на подготвеност за облека. Влијанието на ова модно студио е забележливо и кај овие женски патики на аdidas, што е поткрепено со фактот дека се дизајнирани од врвна кожа и тексас. Спортскиот тексас со необработени рабови и густата силуета носат Y2K вибрации кои совршено се комбинираат со панталони со широки ногавици.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.795 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-