на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

код на производ: IE6808
Šifra proizvođača: MAQ13
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Задебелени бои и уште посмели пропорции ги враќаат во центарот на вниманието детските унисекс патики adidas SUPERSTAR XLG. Овој класик е прифатен од раперите, спортистите и обожавателите на модата уште од неговото деби во доцните 60-ти. Препознатливиот дизајн на обвивката во пределот на прстите и иконите назабени пруги на adidas продолжуваат да зборуваат за нивниот безвременски изглед. Сега е ваш ред да ја изразите вашата индивидуалност прикачувајќи ги за себе. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.541 MKD
  Заштеда 25%
  3.388 MKD
  големина
  146
  152

  слични производи