на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas

adidas Патики Superstar XLG

Код на производ: IF0550
Šifra proizvođača: MAQ13
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер GN8451
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
Големина
128
134
140
146
152
158
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HF7578
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
Големина
134
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IT7307
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.162 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
Големина
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN4744
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.088 MKD
Големина
128
134
140
146
152
158
164
170
176

слични производи