на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas

adidas Патики GAZELLE J

Код на производ: IG1699
Šifra proizvođača: NLB40
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HF7578
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
Големина
134
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN4744
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.088 MKD
Големина
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер GN8451
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
Големина
128
134
140
146
152
158
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IT7307
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.162 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
Големина
134
140
146
152
158
164
170
176

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IF0550
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-