на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

код на производ: IG7824
Šifra proizvođača: LPG44
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZVEEGO се женски lifestyle патики кои ги поместуваат границите. Овие патики на adidas OZVEEGO имаат корени од 90-тите, но нивната ДНК мутирала во нешто сосема ново. Покажете ја обемната, извајана форма на овој пар патики со панталони или бермуди. Дополнителните перничиња ќе ве одржуваат удобни од утро до самрак (и понатаму).
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • EVA среден ѓон со Adiprene и Adiprene+ перничиња

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5576
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.372 MKD
  Заштеда 35%
  5.188 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H34594
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.844 MKD
  Заштеда 50%
  3.688 MKD
  големина
  34

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7