на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas

adidas Патики NMD_G1

код на производ: ID2395
Šifra proizvođača: MAX41
9.788 MKD
9.788 MKD
7.830 MKD
Заштеда: 1.958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas NMD_G1 се машки патики за тренинг со футуристички изглед, делумно направени од рециклирани материјали. аdidas NMD патиките отсекогаш претставувале прогресивен дизајн. Чувството продолжува во свежиот изглед на оваа верзија. Повторно воведувајќи го препознатливиот текстилен горен дел, овие патики имаат дополнителни преработени слоеви, додека средниот ѓон има храбар изглед. Респонзивното BOOST амортизирање го енергизира нивниот ѓон, останувајќи верни на она што сите го знаеме и сакаме. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.790 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5