на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega
Патики Stan Smith Bonega

Патики Stan Smith Bonega

код на производ: GY9342
Šifra proizvođača: LPZ30
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Stan Smith Bonega се женски lifestyle патики инспирирани од познатиот тенисер Стен Смит. Повеќе од 50 години, adidas Stan Smith колекциите ги поместуваат границите, а овој пар секако не е исклучок. Метално-златото брендирање им дава елегантен изглед на овие женски патики со платформа. Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Подигнатиот ѓон е дополнително нагласен со двослојната лента. Мезниот, луксузен синтетички горен дел создава совршена рамнотежа помеѓу естетиката и удобноста. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Облечете ги овие adidas патики и погледнете го светот од повисока перспектива.
Спецификација:

 • Женски патики со платформа – lifestyle
 • Синтетички горен дел со најмалку 50% рециклиран материјал
 • Плиток профил
 • Метално-златна брендирање
 • Гумени детали на горниот дел
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1210301
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  817 MKD
  Заштеда 25%
  1.090 MKD
  големина
  NS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5