на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas

adidas Патики Forum

код на производ: FY7757
Šifra proizvođača: KYQ84
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
6.649 MKD
Заштеда: 739 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum се машки lifestyle патики кои доминирааа на кошаркарскиот терен, потоа на улиците и на крајот се вратија во полудлабока варијанта. Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно комбинирање на овие патики со остатокот од вашата гардероба. Луксузниот кожен горен дел совршено се обвиткува околу вашите стапала и им ја дава потребната цврстина. Кошаркарски патики кои ѝ пркосеа на гравитацијата во осумдесетите, но и патики кои ги носеа рап ѕвездите. Лесниот и мек среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Врвките и прилагодливиот велкро ремен обезбедуваат совршено вклопување. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие adidas патики. Изберете ги adidas Forum машките патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од луксузна кожа
 • adidas лого
 • Полу-низок профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.789 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5