на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas

adidas Дуксер Adicolor

Код на производ: HK7340
Šifra proizvođača: IZN67
4.588 MKD
4.588 MKD
2.753 MKD
Заштеда: 1.835 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
 • L L
 • M M
 • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas Adicolor е горен дел машка тренерка дизајниран за вашето спортско задоволство. adidas ветува дека ќе ве придружува во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил. Како во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Primeblue содржи Parley Ocean Plastic™ кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Комбинацијата на материјали од кои е направен обезбедува функционалност и удобност. Горниот дел од тренерката со бомбер крагна, манжетните на ракавите и Trefoil лого носат урбан и модерен изглед. Предните џебови со патент безбедно ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност со овој горен дел тренерка за мажи.
Спецификација:

 • Горен дел тренерка за мажи
 • Состав: 60% рециклиран полиестер и 40% памук
 • Ребрести манжетни
 • Parley Ocean Plastic™
 • adidas лого
 • Предни џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Плава
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики EG4958
  Prosecna ocena:
  glas
  10
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  12-
  7
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00196
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  8
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики H06510
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.082 MKD
  Заштеда 30%
  8.688 MKD
  Големина
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID2103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  11
  8-
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5741
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  Големина
  10
  11
  7-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DC9024-010
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XL