на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas

adidas Папучи Adilette Lite

код на производ: GZ6196
Šifra proizvođača: LRS95
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE LITE се женски папучи кои носат леснотија на секој ваш чекор. Овие женски папучи изгледаат интересно и разиграно поради тролисната детелина на горната страна. Ултра меката подлога за нозете ви овозможува да ги носите овие папучи цел ден. Во нив можете дури и да трчате на плажа, но можете да ги носите и додека сте дома.
Спецификација:

 • Синтетички горен дел
 • Синтетички ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица II0911
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица HK9637
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.788 MKD
  големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.868 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9677-100
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CN9675-006
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9677-002
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DM8598-002
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  големина
  10
  11
  12
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HF5IX6
  1.643 MKD
  Заштеда 25%
  2.190 MKD
  големина
  38
  39
  44.5