на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas Шорцеви Adibreak
adidas

adidas Шорцеви Adibreak

Код на производ: IU2479
Šifra proizvođača: KNY79
3.388 MKD
3.388 MKD
3.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adibreak се женски lifestyle шорцеви кои носат иконски изглед трансформиран во лежерен изглед. Овие шорцеви се дел од вашиот стил за опуштен, спортски изглед. Удобното вклопување нуди слобода на движење, додека меката мрежеста ткаенина останува ппрозрачна и удобна на вашата кожа. Класичните странични панели со копчиња додаваат навестување на модерната носталгија од 90-тите. Овој производ е направен од 100% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Широк крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични панели со копчиња
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06582
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.063 MKD
  Заштеда 45%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ9019
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Заштеда 20%
  7.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00667
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.393 MKD
  Заштеда 45%
  7.988 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6988
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.802 MKD
  Заштеда 35%
  7.388 MKD
  Големина
  3-
  4
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID9669
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.392 MKD
  Заштеда 30%
  11.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX4360
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 45%
  6.988 MKD
  Големина
  4-
  5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DM6247-825
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS