на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas Шорцеви WATER SHORTS
adidas

adidas Шорцеви WATER SHORTS

Код на производ: IS2491
Šifra proizvođača: KNY83
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ1318
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.802 MKD
Заштеда 35%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FV3284
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX7484
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
3-
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE9593
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.852 MKD
Заштеда 30%
9.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики IF3004
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DM6247-825
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS