на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas Шорцеви Firebird
adidas

adidas Шорцеви Firebird

Код на производ: IU2425
Šifra proizvođača: KMZ82
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изразете го вашиот активен дух во овие лесни женски шорцеви на adidas Firebird. Инспирирани од легендарната тренерка Firebird, тие се направени со џебови со патент и лабава силуета што ви овозможува слобода на движење. Мекиот трико материјал ви овозможува да се чувствувате удобно без разлика дали се релаксирате дома, пешачите или уживате во омилените спортски активности. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Женски шорцеви
 • Еластичен појас
 • Странични џебови со патент
 • Широк крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06582
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.063 MKD
  Заштеда 45%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики GY9310
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY2597
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  Големина
  4
  4-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6953
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9263
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.502 MKD
  Заштеда 30%
  9.288 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4253
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DM6247-825
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS