на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas Патики NMD_R1
adidas

adidas Патики NMD_R1

Код на производ: HP2823
Šifra proizvođača: MBT33
9.288 MKD
9.288 MKD
7.430 MKD
Заштеда: 1.858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas NMD_R1 женските lifestyle патики се инспирирани од технологијата и дизајнот на патиките за трчање. Модерниот изглед на класиците на adidas има еластичен и мек горен дел кој влијае на флексибилноста и удобноста без разлика дали пешачите или трчате во нив. Средниот ѓон BOOST обезбедува енергија што ве поттикнува да постигнете сè што сакате. Посебните детали на ѓонот значат дека секогаш и секаде ќе се појавувате со стил. Тие се направени од најмалку 50% рециклиран материјал, така што производот е само едно од решенијата за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон BOOST
 • Состав на горниот дел: синтетички, текстил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HN5899
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H15823
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.930 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  Големина
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6429
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.397 MKD
  Заштеда 35%
  3.688 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5128
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7