на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas

adidas Папучи Adilette Lite

Код на производ: GZ6198
Šifra proizvođača: LRS95
Prosečna ocena:
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE LITE се женски папучи кои носат леснотија на секој ваш чекор. Овие женски папучи изгледаат интересно и разиграно поради тролисната детелина на горната страна. Ултра меката подлога за нозете ви овозможува да ги носите овие папучи цел ден. Во нив можете дури и да трчате на плажа, но можете да ги носите и додека сте дома.
Спецификација:

 • Синтетички горен дел
 • Синтетички ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Ели
  Ели
  13.04.2023. 16:07
  Прекрасен, соодветствува со сликата.

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица II0911
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IJ7781
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  13
  7
  8
  9