на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas

adidas Папучи Adilette 22

Код на производ: IF3660
Šifra proizvođača: NJR03
3.988 MKD
3.988 MKD
3.589 MKD
Заштеда: 399 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 42
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adilette 22 се машки lifestyle папучи во кои ќе бидете подготвени да го освоите светот и за едноставно уживање покрај базен. Дизајнот и текстурата се инспирирани од топографските карти и вселенските експедиции. Футуристичките моменти не завршуваат тука. Моделот е изработен од био-базиран EVA материјал, кој делумно е направен од растителна содржина добиена од шеќерна трска. Придружете ни се во грижата за планетата и поддржете одржливо производство за подобра иднина. Овие омилени adidas папучи се наменети да одат со вас каде и да ве води денот, обезбедувајќи целодневен комфорт со секој чекор. Искористете ја вашата имагинација и стилизирајте ги на свој начин. Ден на плажа, во град или дома, изборот е ваш. Спецификација:

 • Машки lifestyle папучи
 • EVA пена - делумно од содржината добиена од шеќерна трска

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.059 MKD
  Заштеда 10%
  2.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица IM4506
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.590 MKD
  Заштеда 20%
  1.988 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица IS0232
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.969 MKD
  Заштеда 10%
  2.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IS2932
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.879 MKD
  Заштеда 10%
  2.088 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IS0224
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.969 MKD
  Заштеда 10%
  2.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IL5119
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.830 MKD
  Заштеда 20%
  2.288 MKD
  Големина
  2XL
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FQ1597-600
  2.421 MKD
  Заштеда 10%
  2.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FD4116-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX4816-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи IF3680
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  13
  7
  8
  9