на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas Шорц Adicolor Firebird
adidas

adidas Шорц Adicolor Firebird

Код на производ: IM9419
Šifra proizvođača: KMA94
3.088 MKD
3.088 MKD
2.470 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
 • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Firebird се машки lifestyle шорцеви во модерна верзија на оригиналите на adidas. Повторно замислени за модерното време, но инспирирани од легендарниот ретро модел, тие се свеж ремикс и основна гардероба од класичен стил. Со лесно, опуштено вклопување и лесна трико ткаенина, ви овозможува слободно да се движите додека му оддавате почит на брендот што го започна сето тоа. Страничните џебови додаваат удобност, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува прилагодено вклопување. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорц
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IS0233
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 20%
  2.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IS2895
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 20%
  2.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GW9391
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  Големина
  8-
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE4588
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.592 MKD
  Заштеда 40%
  10.988 MKD
  Големина
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID2042
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.261 MKD
  Заштеда 30%
  6.088 MKD
  Големина
  11
  7-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц FN4647-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 3.032 MKD
  Заштеда 20%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц FN4647-457
  Цена 3.790 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорц DX0502-480
  Цена 3.090 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорц NESSE522-338
  Цена 3.352 MKD
  Заштеда 20%
  4.190 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц HA4338
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 2.488 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Шорц NESSA560-302
  Цена 1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S