на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas

adidas Папучи ADILETTE

Код на производ: ID5787
Šifra proizvođača: NKD77
2.788 MKD
2.788 MKD
2.509 MKD
Заштеда: 279 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
  • 46
  • 40.5
  • 42
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица IS0232
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FQ1597-600
2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FD4116-001
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
10
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX4816-001
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи IF3680
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи FQ1598-600
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
10
11
12
7
8
9